טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

 

טבעת נישואין לגבר והתאמתה לסגנון החיים האישי שלך

את רוב הגברים הנושא של בחירת טבעות נישואין לגבר עשוי בהחלט להרתיע, כל נושא התכשיטים די זר להם והמבחר העצום עשוי לגרום להם ללא מעט התלבטויות והתחבטויות, כך שבחירת טבעת נישואין לגבר הופכת למשימה בלתי אפשרי.

אך אין ברירה, גם אתה כמו רוב הגברים הבאים בברית נישואין תצטרך לעשות את הבחירה שתלווה אותך שנים ארוכות, בבואך לבחור טבעת נישואין לגבר כדאי שתדע מספר פרטים אשר יסייעו לך בחיפוש אחר הטבעת המושלמת עבורך. במאמר שלפנייך תצויד במידע חשוב אשר יסייע לך בבחירת טבעת נישואין לגבר המתאימה לסגנון החיים שלך.

בהיבט הכללי - חשוב שטבעת הנישואין תתאים לאורח חייך, לסגנון האישי שלך, לאישיות שלך, שתהיה נוחה לענידה וחשוב לא פחות שתתאים לתקציב שלך.

אין נוסחת קסם שתסייע לך בבחירת טבעת נישואין מושלמת, אך ישנם מספר קווים מנחים שיהפכו את הבחירה למשימה יותר פשוטה. להלן הקווים המנחים בהתאמת טבעות נישואין לגבר לסגנון החיים.

הנחיות לבחירת טבעת נישואין המותאמת לסגנון החיים –

בבואך לבחור טבעת נישואין לגבר המתאימה בדיוק עבורך ראשית עלייך להתחשב בסגנון החיים שלך. לכל גבר סגנון חיים ייחודי משלו. עיצוב טבעת נישואין לגבר שתחמיא לגבר אחד העונד אותה לאו דווקא תחמיא לגבר אחר, אותו הגיון עובד גם בנושא של סגנון החיים, טבעת אשר מתאימה לסגנון החיים של גבר אחד לאו דווקא תתאים לסגנון החיים של גבר אחר..
עליך לקחת בחשבון איזו השפעה יהיה לסגנון חייך על טבעת הנישואין שלך, השאלות אותן עליך לשאול את עצמך:

האם תוכל לענוד את הטבעת במהלך יום עבודתך לאורך כל שעות היום? האם ישנן דרישות מיוחדות מהטבעת על מנת שתהיה מסוגל לענוד אותה במהלך יום עבודתך מבלי להסירה?

אם אתה עוסק בתחומים מכאניים או בציוד כבד (נניח למשל טכנאי מזגנים או אולי עובד מפעל דלתות כניסה מפלדה) עליך לקחת בחשבון כי טבעת הנישואין עשויה להתפס בציוד, יתכן שתצטרך טבעת כזו שניתן יהיה להסירה בקלות במקרי חירום.

האם אתה עובד עבודת כפיים כגון עבודות גבס? אם כן האם עבודתך עשויה להזיק לטבעת שלך? אם תשובתך חיובית כדאי אולי שלא תענוד את טבעת הנישואין במהלך שעות עבודתך. אם בכל אופן תהא מעונין לענוד את הטבעת במהלך עבודתך כדאי שתבחר טבעת נישואין שתהא עמידה.

אם בכוונתך לענוד את טבעת הנישואין רק בסופי שבוע ומועדים מיוחדים עקב אילוצי עיסוקך – תהנה מיכולתך לבחור טבעת נישואין לגבר לא שגרתית ומיוחדת. (אלו אשר בוחרים לענוד טבעת נישואין במהלך כל היום בוחרים דגמים יותר נוחים ופחות מעוצבים.)

חלק מהגברים אשר אינם יכולים לענוד את טבעת הנישואין על האצבע במהלך כל שעות היום בוחרים לענוד את טבעת הנישואין ע"ג שרשרת צוואר, אם גם  אתה מתכוון לענוד את הטבעת על גבי שרשרת כדאי שתיקח זאת בחשבון בבחירת העיצוב והדגם אשר מתאים לענידה ע"ג הצוואר.

האם אתה פעיל ספורטיבית, עוסק בטיפוס הרים, כדורגל, כדורסל או גלישה? בפעילות ספורטיבית הקשורה בענפי ספורט אגרסיביים העשויים להזיק לטבעת הנישואין שלך ההמלצה הינה לא לענוד את טבעת הנישואין במהלך הפעילות. אם בכל אופן אתה מתכנן לענוד את טבעת הנישואין במהלך הפעילות הגופנית עליך לוודא כי בחרת טבעת נישואין מתאימה ונוחה. שים לב, אם תחומי עיסוקך עשויים להזיק לטבעת הנישואין שלך, אך עדיין הינך מעונין בענידת הטבעת לאורך כל שעות היום, כדאי שתבחר טבעת נישואין לגבר שניתן יהיה לתחזקה ולשפצה במידת הצורך.

בניית אתרים SeoSmart