טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

טבעות נישואין לגבר -   נוחות ויופיאין ספק שגורם ההחלטה בבחירת טבעות נישואין לגבר הוא עיצוב הטבעת ויופייה אך מעבר לזה כדי ואף רצוי לקחת בחשבון מספר דברים על מנת שתהיו מרוצים מרכישתכם במרוצת הזמן ,ולא תורידו ותפסיקו לענוד את הטבעת כעבור זמן מה עקב אי נוחות .


אז להלן מספר גורמים המשפיעים על נוחות הטבעת על האצבע  :

 

עובי טבעות נישואין לגבר

 

 הדבר הראשון אשר משפיע הינו שרוב גברים לא תמיד רגילים ללכת עם טבעת על האצבע ולכן ככול שהטבעת תהיה עבה יותר כך היא תורגש יותר ובפועל שתי האצבעות שמצידיה יסבלו מלחץ תמידי של עובי הטבעת .

צריך למצוא את העובי הנכון לפי פרופורציות היד שיביא לנוחות מקסימלית ,

חשוב לקחת בחשבון שעובי הטבעת משפיע על עמידותה ולכן גם לא כדי לעשות את הטבעת דקה מידי , דבר שיגרום לשינוי צורתה, העובי המינימלי הרצוי לעמידות לאורך גם כאשר הטבעת מקבלת מכות  בשיגרת עבודתנו הוא 1 מ"מ

                                 

דבר שני המשפיע על אי הנוחות הוא רוחב טבעות  נישואין לגבר

כאשר הטבעת רחבה מידי לעומת אורך מקטע האצבע  יגרום להפרעה בכיפוף האצבע ויגביל את התנועה .

יש עיצובים שרוחב הטבעת הוא חשוב ולכן ניתן לעשות שיפועים בדפנות הפנימיות של הטבעת  שאותן לא רואים בזמן ענידת הטבעת  ,הגבר גורם לפחות לחץ בין הטבעת לאצבע באת כיפוף ותנועת האצבעות ולנוחות תמידית , רצוי אפילו לדרוש מהחנות או המעצב שמייצר לכם את טבעות הנישואין לייצר שיפועים בדפנות הטבעת בכל מצב , פעולה זו מוסיפה נוחות לטבעת .

 

 

בחירת גוון הטבעת

אם גוון זהב הטבעת יהיה בצהוב לבן או אדום כמובן לא משפיע על נוחות הטבעת אבל כדי לקחת בחשבון שזהב לבן עובר תהליך של אלקטרוליזה עם רודיום ( ציפוי מתכת רודיום ) שתהליך זה בעצם מצפה את הטבעת וגורם לגוון הלבן להיות יותר לבן ממה שהוא באמת .

אך הציפוי יורד עם הזמן וגוון הטבעת משתנה .

ניתן לחדש את התהליך אבל זה יוצר לפעמיים התעסקות מיותרת ולרוב הטבעת נשארת בגוון הלבן המקורי שלה .

 

בסופו של דבר כדי לקחת בחשבון דברים אלו ולנסות לשלב אותן עם יופי הטבעת שאתם הכי מתחברים אליו ולהרוויח יופי ונוחות  ולא מטרד אין סופי .

בניית אתרים SeoSmart