טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

איך לבחור טבעת אירוסין

משימת איתור טבעות אירוסין מושלמות  הינה משימה מאתגרת עבור זוגות העתידים להנשא. בעבר הלא רחוק וגם כיום די נהוג שהחתן לעתיד בוחר טבעת אירוסין  עבור בחירת ליבו אשר תענוד את הטבעת במעמד הצעת הנישואין במידה ותחליט להיענות להצעה בחיוב :) כיום קיים טרנד חדש יותר שזוגות המתכננים להינשא מגיעים בצוותא על מנת לרכוש לכלה לעתיד את טבעת האירוסין המושלמת עבורה. האמת שיש בכך די הגיון.. מדובר בהשקעה לא קטנה ובטבעת אשר ללא כל ספק תהיה קרובה מאוד לליבה של הכלה המאושרת לכן כדאי שהטבעת אכן תהיה לטעמה.. אלו המעוניינים לשמור על הסדר הטוב של הדברים, שהחתן רוכש עבור הכלה את טבעת האירוסין דואגים ברוב המקרים שלחתן לעתיד תהיה תמונה ברורה בראש באשר לאיזו טבעת אירוסין תגרום לכלה לעתיד להיות מאושרת עד הגג.. לכן תמצאו לא מעט חתנים לעתיד מסתובבים כשבאמתחתם תמונות המרמזות על רשימת המועמדות להיבחר להיות טבעת האירוסין המיועדת עבור הכלה המאושרת..

לא משנה באיזו דרך יבחרו בני הזוג באשר לאופן רכישת טבעת האירוסין, בין אם מדובר בשיתוף בני הזוג, בין אם מדובר בשליחת חברה טובה של הכלה המיועדת עם בן הזוג או אולי שליחת החתן לעתיד עם תמונה אשר לא תותיר כל ספק באשר לסוג הטבעת הרצויה, חשוב שיהיה לרוכש העתידי של הטבעת מושג באשר למספר מונחים בסיסיים בתחום היהלומים.

ישנם לפחות שלוש סיבות טובות לרכישת טבעת יהלום – הראשונה – הצעת נישואין, השנייה חוגגים יום נישואין, והאפשרות השלישית הינה חגיגת יום הולדת לבת הזוג,  הרבה זוגות צעירים ומבוגרים יותר ניגשים לחנויות תכשיטים עם תקציב קבוע מבעוד מועד ובוחרים את הטבעת שלהם לפי תקציב זה. הדעה השמרנית מרמזת על כך שהגבר ינהג כג'נטלמן וירכוש עבור בחירת ליבו את טבעת היהלום אשר נחשבת להשקעה לכל דבר..לפני שאתה ניגש לבדוק את היהלום עבור טבעת האירוסין, עליך לקבוע עמדה באשר לסוג הטבעת הרצויה, ישנם מספר סוגים של טבעות אירוסין: טבעות אירוסין סוליטר, טבעות אירוסין עם אבני צד, טבעות אירוסין מעוצבות, טבעות אירוסין עם שלושה יהלומים, טבעות אירוסין בהתאמה אישית וכיו"ב..

הבחירה אמורה להיות מושפעת מהתקציב, מהטעם האישי ומהדמיון הטוב.. בנוסף ניתן תמיד לעצב טבעת אירוסין בהתאמה אישית. כיום מעצבי תכשיטים יוצרים טבעות אירוסין ייחודיות, יש כאלו אשר נחשבות לפריטי אומנות לכל דבר!

חשוב לבדוק היטב את איכות היהלום, איכות היהלום וגודלו ישפיעו באופן ניכר על מחירה של הטבעת. בהרבה קרים עין רגילה לא תצליח להבחין בין הסוגים השונים של היהלומים לכן כדאי לעשות הערכה באמצעות יהלומן מקצוען אשר יצבע הערכה זו תחת עין מיקרוסקופית עם מכשור מתאים. היהלום אמור להגיע עם תעודה גמולוגית המעידה על רמת הבהירות, כמות הקראט, החיתוכים, הצבע, בחירת יהלום עבור טבעת האירוסין הינו מלאכה בפני עצמה ולכן חשוב לחקור נושא זה לעומק!

שימו לב שאיכות היהלום תושפע באופן ישיר מהתקציב שלכם, ככל שהתקציב שלכם יהי גדול יותר תוכלו להרשות לעצמכם רכישת אבן יהלום איכותית יותר.

ועוד טיפ אחד חשוב.. כדאי מאוד למקסם את כוח הקנייה ולרכוש טבעות אירוסין וגם טבעות נישואין מאותו צורף על מנת להוזיל עלויות מעצם הגדלת הרכישה.

שיהיה בהצלחה ורק שמחות!

בניית אתרים SeoSmart