טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

כך לדעתי כדאי לבחור טבעות נישואין – מאת עמוס דבש

 

רוב האנשים עונדים טבעות נישואין יום יום שעה שעה ולא מורידים אותה במרוצת השנים לכן חשוב להקדיש לעניין קצת מחשבה בבחירת טבעת נישואין.

 אז לפני שאתם רצים לקנות טבעות נישואין , הנה מספר טיפים וחומר למחשבה שיכול להועיל בבחירת טבעות הנישואין אין כל ספק כי תודו לעצמכם במרוצת השנים על כך שבחרתם  בטבעות נישואין אשר מתאימות לכם והן בהחלט אחת המזכרת הבודדות והמשמעותיות ביותר שנשארות אתכם כתזכורת לערב יום נישואיכם.

 דבר ראשון נוחות 

אין ספק שהאצבע מרגילה את עצמה לצורת טבעת הנישואין ממש תוך מספר ימים ,

אך לעיתים אם טבעת נישואין רחבה ידי או עבה מדי הדבר עשוי לגרום לאי נוחות שהאצבע לא מתרגלת אליה ורוחב טבעת הנישואין גורם ללחץ נוסף גם על האצבעות שלצידי טבעת הנישואין.

משפיע נוסף הקשור לנוחות הטבעת נישואין על האצבע הינו סוג עבודתכם 

אם אתם עוסקים בעבודה פיזית עם הידים אז רצוי שהטבעת תהיה טבעת נישואין מינימליסטית ברוחבה כי כאשר מדובר בטבעת נישואין עבה תהליך העבודה עם הידים גורם לטבעת ללחוץ על האצבע, 

מה שגורם לתחושה אי נוחות שבסופה של דבר יגרום לכם להוריד את טבעת הנישואין ולא לענוד אותה יותר. לעוסקים בעבודה פיזית אמליץ על עוד שיקול חשוב .. צריך להקפיד על ענידת עובי מסויים של טבעת נישואין.

 

בהמשך המאמר שלפניכם אסביר את עצמי -  למה בעצם זה חשוב?  וגם על הדרך אשתף אתכם בטיפים חשובים בנוגע לסוגיה חשובה  -  שגם בטבעות יש רמות איכות אשר קובעות איך טבעת הנישואין תראה כעבור מספר חודשים שאתם עונדים אותה!
במהלך עבודתכם היומיומית הטבעת מקבלת אין ספור חבטות מכות אפילו ללא הרגשתכם וידיעתכם , לרוב טבעות נישואין מיוצרות מזהב 14 קראט או 18 קראט והזהב הוא באופן יחסי חומר שרמת החוזק שלו הוא בינוני ואף עשוי להיות רך  (תלוי בקראט,טבעות הנישואין)

כאשר אין מספיק עובי חומר טבעת הנישואין משנה את צורתה מאבדת מיופייה ועם הזמן גם תסדק ותשבר!

אין ספק - מחירי הזהב בימינו מרעיפי שחקים וככל שכמות הזהב  גדולה יותר  בטבעות הנישואין  כך מחירן יהיה גבוה יותר...

אך לרוב ההבדל הוא רק בכמה מאות בודדות של שקלים שאם לא תוציאו אותם עכשיו תוציאו אותם לאחר שנה או שנתיים בתיקון הטבעת או הגרוע מכך זה הצורך לקנות טבעת נישוין חדשה ולאבד את טבעת הנישואין שאיתה התקדשתם.

 

חוזק טבעת הנישואין תלוי גם בדרך יצירת הטבעת ובתהליך הגימור שהיא עוברת  מה שמשפיע גם על הנראות של הטבעת במרוצת השנים..

 

אני לא אסביר כאן את כל שיטות תהליך היצירה את זו תוכלו לקרוא במאמרים אחרים שלי ...

 

אך תהליך יצירת טבעות נישואין בתהליך של יציקה הוא לדעתי ולדעת רבים בתחום הכי טוב - הטבעת נוצרת במקשה אחת מה ששומר עליה חזקה יותר. 

רמת הגימור בטבעות הנישואין חשובה לא פחות  - כאשר הגימור לא ברמה גבוהה כעבור מספר חודשים טבעת הנישואין תאבד מיופיה והזהב עשוי להיראות זול ופשוט.

 

אז תזכרו לא בהכרח יהא צעד נבון לרוץ ולקנות את הטבעת במחיר הכי זול כיוון שבסופו של דבר מדובר בטבעות הנישואין שלכם ייתכן שהזול יעלה ממש ביוקר בסופו של דבר !

 

בהצלחה ורק בשורות טובות!

שלכם, עמוס דבש.


בניית אתרים SeoSmart