טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

בחירת טבעות נישואין – אמינות העסק,איכות,עיצוב ואחריות


כאשר בוחרים טבעות נישואין אין לזלזל בבחירת הטבעת משום שטבעת נישואין כמו בן או בת הזוג שלכם בתקווה תלך איתכם עד סוף ימיכם..

לכן לא כדאי להקל ראש בבחירת הטבעת.. עליכם לוודא שהמקור ממנו אתם רוכשים את הטבעת הוא אמין, שהטבעת היא איכותית ושהעיצוב הוא לטעמכם!


וכעת נפרט אודות ארבעת המאפיינים הקריטים הללו..


 

1) אמינות העסק – ראשית, עליכם לוודא שהמקום ממנו אתם רוכשים את הטבעות הינו עסק מורשה המוכר במדינתנו. בישראל על פי חוק כל עסק העוסק בממכר זהב חייב להיות עסק רשום במכון התקנים הישראלי ולהחתים כל תכשיט השוקל מעל גרם אחד של זהב חותמת של מכון התקנים על התכשיט! ההחתמה מתבצעת על ידי מכון התקנים בלבד לאחר בדיקתם.

לצערנו לא עוקפים את החוק ולכן חלק לא קטן מהחנויות אינן מחתימות את התכשיטים אותם הם מוכרים... חשוב לקחת בחשבון שלרוב האנשים אין את האמצעים והידע לבדוק מהו משקל הקראט של התכשיט אשר נמכר להם האם הוא 14 קראט או 18 קראט וכאן נכנס מכון התקנים לתמונה- מכון התקנים בודק וחותם את הקראט על גבי התכשיט עצמו!


 

2) איכות – בשל העובדה שאת טבעות הנישואין עליכם לענוד למשך שארית חייכם, האיכות משחקת כאן תפקיד חשוב מאוד -אין להתפשר על איכות הטבעות..


כשאתם בוחרים טבעת במבט הראשון שלכם הטבעת תראה נוצצת ומבריקה וזה עשוי להטעות כיוון שכעבור תקופה לא ארוכה הברק עשוי להעלם.. ואז איכות העבודה באה לידי ביטוי . אם איכות עבודת הצורפות הינה איכות טובה הטבעת תשמור על מראה איכותי לאורך שנים .

כמובן שחשוב לקחת בחשבון שאתם לא נוהגים ללכת עם ידים בכיסים וכתוצאה מכך הטבעת עשויה לקבל חבטות קלות במהלך השנים ויכולה לאבד את צורתה העגולה..

 

אתם וודאי שואלים איך אתם יכולים לוודא שהטבעת שאתם רוכשים אכן איכותית??


אז הנה מספר טיפים קטנים..

בראש ובראשונה חשוב לבדוק שכמות הקראט מצוינת על גבי הטבעת כולל סימן חותמת מכון התקנים!

טיפ שני ודאו כי עובי דופן הטבעת הוא לפחות 1 מ״מ, זה ישמור על צורתה העגולה של הטבעת!

וטיפ אחרון חביב.. ודאו שעל גבי הטבעת אין חריצים קטנים, דבר שכיח מאוד אשר גורם לטבעת להיסדק ובסופו של דבר להישבר בחלוף הזמן.


 3) עיצוב – כפי שיש הבדל בין קניית חולצה בשוק לבין חולצת מעצבים, יש הבדל גם בתחום הטבעות נישואין בפרט והתכשיטים בכלל. מכירים את זה שאתם קונים חולצת מעצבים, ואתם אוהבים איך שהיא יושבת לכם על הגוף, אתם נהנים להסתכל במראה. אז על אחת כמה וכמה עליכם לאהוב את עיצוב טבעת הנישואין שלכם, כי בניגוד לחולצה שאתם מחליפים יום ביומו, הטבעת איתכם יום יום.

סמכו על החושים שלכם בבחירת הטבעת, ותוך כדי, שאלו את עצמכם האם תרגישו בנוח עם העיצוב גם בשנים הבאות?

בסופו של דבר, בחרו טבעת נישואין אשר תבטא את אישיותכם וטעמכם האישי.

עליכם להתחבר לעיצוב ולהיות שלמים עם המוצר המוגמר, חשוב לציין כי מעצב תכשיטים יכול לייצר עבורכם את טבעת חלומותיכם, כלומר לשנות את הטבעת לפי רצונכם, למשל טבעת בגוון זהוב יכולה להפוך לטבעת בגוון לבן, גימור מבריק יכול להפוך לגימור מט, בנוסף ניתן לשחק עם הטקסטורה של הטבעת, העובי שלה, רוחבה והעיצוב הטבעת.

מאחר ואת הטבעת הזו תענדו יום יום היא חייבת להתאים לסגנון החיים שלכם,

בחיי היום יום אתם עובדים הרבה עם הידיים כדאי שתבחרו את הטבעת הנוחה

ביותר שלא תורגש ותקביל את פעילותכם היום יומית . הנוחות לא פחות חשובה מהיופי, תמצאו את השילוב הנכון!

 
4) אחריות - עסק או מעצב נחשב שיודע כי איכות עבודתו טובה ועמידה לא יהסס לעמוד מאחורי יצירותיו, אתם תקבלו אחריות על העיצוב שיתאים לטעמכם ועל האיכות שבזכותם התכשיט ילווה אתכם לאורך שנים רבות...

בניית אתרים SeoSmart