טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

כל מה שרציתם לדעת על טבעות נישואין ועלויות

כאשר מדברים על טבעות נישואין ועל בחירה, מדברים על סמלים בולטים ומשתנים בארץ ובעולם. טבעת היא למעשה ערך הנחתם בין הבעל לבין בחירת ליבו. זו שהוא מתעד לחיות במחיצתה חיים שלמים.

ענף עיצוב הטבעות בארץ ובועלם הוא ענף בלתי נגמר. כל יום ביומו מתגלים מעצבים חדשים עם לא מעט רעיונות ודוגמאות של טבעות נישואין כאלה ואחרות. יש זוגות המעדיפים לחרוט טבעות נישואין עם מילות אהבה ויש המעדיפים לשמור על עיצוב חלק. רבים העיצובים וכך גם דוגמאות העיצוב על טהרת הזהב, אך מה בנוגע למחיר הזהב אשר הרקיע שחקים?

בואו ונדבר על עליית המחירים ועל בחירת טבעת אחת ונדר אחד..


על זהב ועל עליית המחירים

במסגרת הזהב ורכישת טבעת הנישואין, עולות גם תהיות באשר לעלייתו של הזהב בשנים האחרונות. לצורך העניין, בשנה האחרונה חלה התייקרות של יותר משלושים אחוז בתחום וצופים כי המחיר אף יעלה וירקיע שחקים. אם כן מה המשמעות של עליות המחיר? כאשר מדברים על עליית המחיר של טבעות הנישואין, מדברים על עליית זהב בעלת השלכה כלל עולמית. נוכח העלייה במחירים, שהרי גם מחירי הזהב ברשתות הישראליות העלה את מחיר הטבעות והזהב.

בגדול, אין השפעה משמעותית על מחירי התכשיטים משום שהתמחור מתייחס ליהלום והאבן המשובץ. תכשיטים אשר ברובם מביאים נישה של זהב נקי, יביאו עלייה מינורית ביחס לעליית מחירים של תכשיטים המשלבים אבנים ויהלומים לצורך העניין.


זהב בישראל לעומת העולם

חשוב לציין כי הזהב נמכר בשער יורו או שער גבוה יותר ביחס לשקלי וכאן למעשה ישראל שמה את ידה במקום הראשון. כאן למעשה הזהב עולה זול יותר ביחס לשאר המקומות האחרים. לצורך העניין העלייה תהיה כ25 אחוז יותר ביחס למדינת ישראל אשר מתמכרת בשקלים וכאן המחיר יהיה ויורגש רק בעשר אחוז ביחס לכל השאר. הרשתות הישראליות מתמכרות את התכשיט ביחס שיהווה אפשרות להנחה וכאן היתרון המוגמר ביחס לשאר מדינות העולם. פתרון? עיצוב תכשיט המכיל פחות זהב, יענה לכם על תשובת התשובות.

בניית אתרים SeoSmart