טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

 

טבעת נישואין - שיקולים חשובים מאוד טרם בחירת הטבעת

רכישתה של טבעת נישואין מעורבת בקצת יותר מעורבות רגשית מאשר רכישת בגד, טלוויזיות או עוד תכשיט לאוסף התכשיטים.. כשבוחרים את טבעת הנישואין כדאי לזכור שסבירות גבוהה מאוד שהטבעת הזו תלווה אתכם יום יום למשך שנים ארוכות ולכן כדאי להעמיק מעט את החשיבה כשבוחרים את הטבעת כך שהטבעת תתאים לאישיות יותר מאשר ליתר התכשיטים שלכם או לטבעת האירוסין.

מאחר ואת הטבעת הזו תענדו יום יום היא חייבת להתאים לסגנון החיים שלכם , אם אתם אנשים פעילים במיוחד ועובדים הרבה עם הידיים כדאי שתבחרו את הטבעת הנוחה יותר שלא תורגש במהלך הפעילות היומית ותהיה מותאמת לידיים הפעילות שלכם. ישנו מבחר עצום של טבעות נישואין המותאמות לנוחיות ולענידה היומיומית, טבעת כזו סביר שתהיה חישוק עדין לאצבע, עם פחות מורכבות צורתית ונטולת אבני חן. כמו כן שיקול נוסף בבחירת טבעת -אם אתם אלרגיים למתכות שונות לכם כדאי שתותאם טבעת ממתכת היפואלרגית.

האם טבעת נישואין של שני בני הזוג  אמורה להיות תואמת? מה קורה אם אחד מבני הזוג מעדיף זהב לבן או זהב צהוב? סוגיה זו לא צריכה כלל להטריד אתכם.. החשוב ביותר הוא ששני הבני זוג יענדו טבעת שיהנו לענוד לאורך שנים ולא מתוך שיקולים אחרים.

רוצים להיות אופנתיים ותמיד לעמוד בצווי האופנה? כן גם בתחום של טבעות נישואין יש טרנדים ואופנות שמשתנות. אופציה אחת הינה לבחור דווקא את הטבעת הפשוטה והעדינה שלעולם לא תצא מהאופנה, אופציה זו מומלצת כיוון שסביר שתרצו להמשיך לענוד את הטבעת המקורית שקודשה במעמד החופה לאורך שנים מתוך סמליות. כמובן שיש כאלו אשר "משדרגים" את טבעת הנישואים כדי לעמוד בצוי  האופנה העדכניים כאן יש לקחת בחשבון שטבעת זו אינה הטבעת אשר קודשה ע"י הרב באותו ערב מיוחד. 

בניית אתרים SeoSmart