טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

טבעות נישואין לגבר - המדריך לגבר

לענוד טבעת נישואין או לא? מדוע כדאי לגבר לענוד טבעת נישואין

טבעות נישואין לגבר טרנד או מסורת ?

טבעות נישואין לגבר הינן תופעה יחסית חדשה, סבירות גבוהה שסבך לא ענד טבעת נישואין אבל רוב חברייך עונדים טבעת.

בארה"ב, לפני מלחמת העולם השנייה זה נחשב לצעד נדיר לקבל טבעות נישואין לגבר. אבל במהלך מלחמת העולם השנייה טבעות נישואין לגבר הפכו לסמל ומחווה לנשים המחכות לבני זוגן לשוב מהקרב ומהסכנה.

גבר אינו מחויב עפ"י נוהג לענוד טבעת נישואין אבל המחווה נחמדה כמו כן מהווה סמל סטטוס למצב המשפחתי ותזכורת נעימה לבת הזוג המהווה עוגן עבור הגבר במהלך ההתנהלויות היומיות הלחוצות לעיתים.. וכן כן גם תזכורת למצב העכשווי (נשוי) כאשר פיתויים באים והולכים, הכי חשוב מדובר בסמל גאווה!

נוחות:

אם אינך בטוח לגבי מידת הנוחיות של הטבעת על אצבעך המלצתנו רכוש טבעת שעלותה הכספית נמוכה כך שאם אינך חש נוחות עם הטבעת הנענדת תוכל תמיד לנסות במצפון שקט טבעת אחרת מכיוון שהעלות הייתה נמוכה. כדאי לקחת בחשבון שהתחושה בתחילה הינה מוזרה ולא נוחה מהסיבה הפשוטה שאתה לא רגיל לענוד טבעות. לאחר שבוע התחושה הלא נוחה תעלם כמעט בטוח אם לא שקול להחליף את הטבעת.המלצה  לרכישת טבעות נישואין לגבר- רכוש טבעת שמעוצבות כך שהקצוות מעוגלים, קצוות מעוגלים ימנעו את החיכוך הלא נעים עם עורך.

 סטייל:

אז נכון בטח היית מעדיף לפרגן לעצמך בקולנוע ביתי או כל פריט גברי אחר אבל זה לא חדש שהמודעות העצמית והאישית של הגבר הולכת מתפתחת עם השנים כשם שהיום היית שוקל לבקר קוסמטיקאית ולמרוח קרמים גם תכשיטים היום באים בחשבון.

אם אתה חושש שהסטייל הגברי שלך יפגע אל חשש, טבעות נישואין לגבר אשר מעוצבות בפשטות ורחבות, כך שאין סיכוי שמשהו יטעה ויחשוב שמדובר בפריט נשי. נהפוך הוא טבעת נישואין גברית יכולה להוות סמל גבריות וכוח.

המלצה טבעות נישואין לגבר - דאג להתאמה אישית של הטבעת לכף ידך, עמוס דבש כמעצב מתאים את עובי הטבעת ואת המבנה שלה באופן מדוייק לכף היד כך שהרכישה תלווה את הגבר לאורך שנים ובמידה .

בני הזוג מעוניינים בדמיון ושייכות בין הטבעות נישואין של הגבר ושל האישה ניתן לעצב טבעות בעלות מוטיב מרכזי דומה ובהתאמה אישית.

 

 

 

בניית אתרים SeoSmart