טבעות נישואין | טבעות אירוסין | תכשיטים

 

המדריך לבחירת טבעות נישואין וטבעות אירוסין

טבעות נישואין וטבעות אירוסין  שהנכם בוחרים תהינה מהבחירות הנצחיות של יום החתונה. מסוג הסמלים שיתעדו את אהבתכם ואת זוגיותכם

 

לא רק שהן מהוות חלק חשוב בברית הנישואין, הן גם מהוות סמל נצחי לאהבתם ומחויבותכם. לשם כך, תרצו לבחור תכשיטים נצחיים ואיכותיים.

תרצו גם להיות "צרכנים מלומדים" שיודעים עבור מה הם משלמים.

 

סגנון טבעת אירוסין:

קיימות מספר דרכים לבחירת טבעת אירוסין.

מאחר וזוגתך תיאלץ לענוד אותה לשארית חייה, תרצה לוודא שבחרת נכון. אפשרות אחת היא להציע נישואין ללא טבעת אירוסין ולאחר מכן, לבחור טבעת יחד עם בת הזוג. בעוד שזו הדרך לוודא שבת הזוג תאהב את הטבעת, ישנם המרגישים שמהלך זה מבטל את הרעיון הרומנטי שמאחורי הטבעת. יתכן שהם מעדיפים לקנות טבעת בסיוע של חברה או אמא, או לקחת את בת הזוג לדייט רומנטי ולהראות לה את הטבעת בחנות טרם הקניה. אפשרות נוספת היא "ללמוד" את בת הזוג ולהבין אלו תכשיטים היא נוהגת לענוד – החל מסוג המתכת המועדפת עליה, האם הטבעת קלאסית או מודרנית וכלה ב"לשאול" טבעת מבת הזוג ולהביא אותה לחנות לצורך מדידות.

 

סגנון טבעת נישואין:

סמוך על החושים שלך בבחירת הטבעת, ותוך כדי, שאל את עצמך האם תרגיש בנוח עם העיצוב גם בשנים הבאות. אם טבעת סטנדרטית פשוטה מדי עבורך, תוכל לשקול חריטת הקדשה או גימור עם חרוזים. למראה נוצץ יותר. מה דעתך על סט יהלומים? בסופו של דבר, בחר טבעת נישואין שתבטא את אישיותך וטעמך האישי. שמעתי פעם על זוג שקנה טבעות נישואין בהזמנה אישית שמזכירות אופניים, כאות לאהבתם המשותפת לרכיבה על אופניים. בעצם, אי אפשר לטעות בבחירה. אין תשובה נכונה או שגויה.

 

 

 
כסף, זהב או פלטינה?

זוגות רבים מתאימים את טבעות הנישואין לטבעות האירוסין ובוחרים במתכות זהות לשתי הטבעות.

למרות זאת, אל תרגיש מחויב לעשות זאת. כלתך רשאית לענוד את טבעת האירוסין על ידה הימנית ואת טבעת הנישואין על ידה השמאלית. כל אחד מכם יכול לענוד טבעות בעיצוב זהה אך במתכות שונות.

קחו בחשבון אלו מתכות הנכם נוהגים לענוד באופן קבוע. האם רוב התכשיטים שלה עשויים מכסף? האם השעון שלו עשוי מזהב?

 

 


 

אפשרויות הבחירה העיקריות בבחירת טבעות נישואין ובחירת טבעות אירוסין הן:


* זהב צהוב – המתכת הנפוצה ביותר. בעיני רבים, זהב הוא סמל לחמימות ואהבה בנישואין. שימו לב לחותם שבחלקה הפנימי של הטבעת לקבלת אינדיקציה לאיכות הזהב – בדרך כלל 14 קרט, 18 קרט או 24 קרט. בעוד שזהב 24 קרט הוא הטהור ביותר, הוא גם הרך ביותר.  אם הנכם עובדים עם הידיים, עדיף שתבחרו ב- 14 או 18 קרט על מנת להימנע משריטות.


* זהב לבן – להיט גדול בשל יכולת להשתלב מצוין עם כסף ופלטינה, ועדיין, הוא זול יותר מפלטינה.


* פלטינה – המתכת המסוגננת קשה ביותר, מה שהופך אותה לסמל לאהבה עמידה ונצחית.

מאחר ולא מערבבים פלטינה עם מתכות נחותות יותר, אין חשש בקרב הסובלים מתגובות אלרגיות, אך מחירה גבוה יותר מזהב.

 


אבנים יקרות – אם הנכם שוקלים לשלב אבנים בטבעת, זכרו שתענדו טבעת זו בכל יום לשארית חייכם.

לכן, בעוד אבנים רכות עשויות להיות יפהפיות, הן לא מהוות את הבחירה הטובה ביותר לטבעות נישואין ואירוסין. סולם מוס מדגים את עמידות האבנים לפי עמידותם בפני חיכוכים, כאשר 10 (יהלום) היא החזקה ביותר ו- 1 (טאלק) היא החלשה ביותר. אבנים ברמת עמידות של 7 ומטה בסולם מוס אינן מומלצות לשילוב בטבעות אירוסין. אם את פעילה מאוד עם הידיים (כמה זמן מחזיק עלייך המניקור..?), אני ממליצה שתבחרי באבני אודם, ספיר ויהלומים. על מנת לסייע לך בבחירה, הנה רשימה של אבנים נפוצות ודרגת הקושי שלהן:

יהלום – 10, אודם – 9, ספיר – 9, ברקת – 8, טופז – 8, אקווה מרין – 7.5 עד 8, אחלמה – 7, גארנט – 6.5 עד 7.5 ,אופל – 6.

 

כלל ברזל שעלייך לזכור הוא שככל שהאבן כהה, כך היא מתייקרת.

בניית אתרים SeoSmart